اپرا مرورگر Web3 خود را برای آیفون با کیف پول اختصاصی راه‌اندازی کرد!

مرورگر اپرا در نسخه بتای خود یک تجربه روان و راحت را برای علاقه‌مندان حوزه رمزارزها فراهم می‌کند. استفاده از نسخه ‌بتای این مرورگر تا چند ماه پیش فقط برای کاربران اندروید امکان‌پذیر بود اما اکنون کاربران آیفون نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. جالب است بدانید که این مرورگر کیف پول اختصاصی نیز دارد.

کاربران آیفون قادر به استفاده از مرورگر اپرا هستند

اپرا نسخه بتای مرورگر Web3 خود را با کیف پول اختصاصی برای کاربران آیفون و آی پد راه‌اندازی کرد. جالب است بدانید که قبلا کاربران ویندوز، دسکتاپ مک و همچنین کاربران تلفن‌های هوشمند اندروید می‌توانستند از این مرورگر استفاده کنند.

از این پس کاربران سیستم عامل آیفون هم می‌توانند از امکانات این مرورگر و همچنین کیف پول آن استفاده کنند.  اکنون بیش از یک میلیارد کاربر اپل می‌توانند به راحتی این مرورگر را از App store دانلود و از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های جدید مرورگر اپرا چیست؟

مرورگر اپرا که ابتدا برای کاربران اندروید فعال شده بود اکنون برای کاربران آیفون و آیپد نیز در دسترس است. نسخه موبایل این مرورگر گام بزرگی برای پروژه‌های مربوط به ارز دیجیتال محسوب می‌شود که هدف از راه‌اندازی آن آسان سازی انجام تراکنش در برنامه‌های غیرمتمرکز، بازی‌ها و پلتفرم‌ها است.

به گفته شرکت توسعه دهنده، یکی از ویژگی‌های اصلی این مرورگر، داشتن کیف پولی با پشتیبانی بلاک‌چین‌هایی مانند اتریوم، پالیگان و celo برای خرید و فروش و انتقال ارزهای دیجیتال است.

جالب است بدانید که کاربران با استفاده از این مرورگر می‌توانند به راحتی کیف پول سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) را با کیف پول اپرا بازیابی کرده و دارایی‌های خود را تحت نظر داشته باشند.

کاربران با ورود به صفحه اصلی این مرورگر به راحتی می‌توانند آخرین فروش‌های NFT، Crypto corner و همچنین ایردراپ‌ها را مشاهده کنند. همچنین در صفحه اصلی منابع آموزشی پیشنهادی نیز در مورد بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد.

Crypto corner یک منبع خبری است که قیمت‌های لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، هزینه تراکنش و انواع ایردراپ‌ها را برای افراد معرفی می‌کند.

نا گفته نماند در طی مصاحبه اخیر شرکت سازنده بیان کرده که این مرورگر دارای سیستمی است که از استخراج ارزهای دیجیتال حفاظت می‌کند.

بورگن آرنسن اخیرا اعلام کرده که با مرورگر اپرا علاقه افراد به حوزه Web3 افزایش خواهد یافت. طبق گفته‌ی وی:

مرورگر کریپتو اپرا با هدف ساده‌سازی تجربه کاربری Web3 طراحی شده است. شرکت اپرا اعتقاد دارد که استفاده از Web3 باید به گونه‌ای آسان باشد که حتی کاربران قدیمی نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

علاوه بر این، گفتنی است که مرورگر اپرا از هشت بلاک‌چین اصلی (سولانا، بیت‌کوین، پلیگان، Celo، Ronin، StarkEx، nwrvos network و IXO) پشتیبانی می‌کند.

قرار است شرکت اپرا در آینده زنجیره‌های Proof-of-risk بیشتری را در پروژه‌های خود ادغام و از آن‌ها پشتیبانی کند.

منبع مطلب

شما هم نظر خود را ارسال کنید