تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 93 اولاول ... 115157585960616263646571 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 925

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

داره خودمونی میشه Street.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من یک مشکل اساسی با Nero 8 دارم. نصب کردم کرک هم کردم. و سریال نامبر هم دادم ولی کنار ساعت یه آیکون شکل یک تیک سبز می یاد و نوشته Third Party Patent Activation سریال جدید که می دم می ره ولی دوباره بعد از چند ساعت می یاد دوباره!!!!چیکار کنم که کامل کرک بشه و دیگه این Activation نیاد؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه MOHAMAD SALEM's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اقا شرمنده میشه بگین چطوری میشه با nero فیلمی که از دیویدی تبدیل شده رو مثلا به 2 سی دی تبدیل رایت کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام ...
    وی سی دی هایی که داخل کامپیوتر کپی کردیم ... اگه بخوایم داخل یک دی وی دی رایت کنیم و در دستگاه دی وی دی پلیر اجرا بشه .... وقتی با نرو (Nero 7 Essentials) ... به بخش
    photo and video >>>make your own dvd - video
    برای رایت remain میزنه 23 ساعت خیلی طول میکشه ..... جریان چیه ؟ ! .................... چیکار باید کرد ؟

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

میشه بگید این DVD9 با DVD5چه فرقی داره؟وبرای چیه؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

دوستان من nero 9 رو کاملا رجیستر کردم ولی فقط control center 4 نصب شده و خود برنامه که باهاش رایت بزنیم وجود نداره .
    خود برنامه رو چطور نصب کنم ؟
    فایلی که واسه نصب دارم نزدیک به 400 مگ هست ولی control center 4 که نصب شده فقط 12 مگه ...

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم :
    دی وی دی ویدیو اگه بخوای رایت کنی 4.7 گیگ میگیره ولی چون کیفیت فیلمها رو بالا میبره ( حتی DAT

( حجم فایلها بالا میره و 120 دقیقه بیشتر جا نمیگیره !
    سوال من اینه که ایا میشه طور دیگه ای دی وی دی تصویری رایت کرد که هم روی دستگاه های DVD

اجرا بشه و هم حجم فایلها رو افزایش نده ؟ مثلا میشه همون فایلهای ویدیویی رو روی Data Dvd

رایت کرد ؟ اونوقت توی دستگاه DVD نشون میده ؟

بی نهایت ممنون میشم جواب بدید ...

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم :
    دی وی دی ویدیو اگه بخوای رایت کنی 4.7 گیگ میگیره ولی چون کیفیت فیلمها رو بالا میبره ( حتی DAT

( حجم فایلها بالا میره و 120 دقیقه بیشتر جا نمیگیره !
    سوال من اینه که ایا میشه طور دیگه ای دی وی دی تصویری رایت کرد که هم روی دستگاه های DVD

اجرا بشه و هم حجم فایلها رو افزایش نده ؟ مثلا میشه همون فایلهای ویدیویی رو روی Data Dvd

رایت کرد ؟ اونوقت توی دستگاه DVD نشون میده ؟

بی نهایت ممنون میشم جواب بدید ...
    با nero vision میشه فایل های ویدئویی رو که در دستگاه پخش بشه دی وی دی رایت کرد.
    یعنی پسوند dat داشته باشی خود به خود فک کنم به فایل dvd برای پخش تو دستگاه تبدیل کنه.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

با nero vision میشه فایل های ویدئویی رو که در دستگاه پخش بشه دی وی دی رایت کرد.
    یعنی پسوند dat داشته باشی خود به خود فک کنم به فایل dvd برای پخش تو دستگاه تبدیل کنه.
    از راهنماییتون ممنون ولی مثل اینکه سوالمو درست متوجه نشدین !
    تبدیل میکنه ولی حجم فایل میره بالا در نتیجه 120 دقیقه میشه روی یک دی وی دی رایت کرد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid090's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    nero 9.2.5.0 رو میخام نصب کنم اما هرچی سریال از اینترنت گرفتم کار نکرد و من بدون راه حل موندم!!
    اگر ک.ر.ک یا کی جن وجود داره که منو کمک میکنه،لطفا معرفی کنید.
    متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان امکانش هست آموزشی دررابطه با قابلیت Burn Label بذارید.
    من تا الان 3 ات دی وی دی سوزوندم
    اینکه آیا روی هر نوع دی وی دی میشه لیبل حک کرد؟
    اینکه میشه هم رو و هم پشت دی وی دی لیبل حک کرد ( من قسمت دیتاش رو تونستم اما اطلاعاتم هم از بین رفت (البته بعد از رایت اطلاعات لیبل رو حک کردم)
    خلا صش کار کردن با آیکن زیر رو اگه کسی میدونه ما رو شرمنده کنه

این هم help خود nero:
    Printing LabelFlash™ Labels and DiskT@2

Basically, it is irrelevant whether you print on the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or the data side when creating labels. The label is actually printed outside the normal burn process.
    You can print on the label side of the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] at any time.
    We recommend that you print on the data side first when you have burned the compilation. It is not possible to burn data on a printed data side. When you insert a DVD on which data has already been burned, Nero Burning ROM automatically identifies the space that is still available on the data side and on which you can print.

To print a LabelFlash™ label on the front or a DiscT@2™ label on the flipside, proceed as follows:
    1. If you want to print a LabelFlash™ label on the label side, insert a blank LabelFlash™ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] into the burner with the label side facing down.
      • The Burn Label window is opened with the LabelFlash™ logo.
    1. If you want to print a DiskT@2 on the data side, insert a blank LabelFlash™ disc with the data side facing down into the burner.
      • The Burn Label window is opened with the DiskT@2™ logo.
    1. Create a label according to your requirements or open a label (File > Open menu) that you have already created with Nero CoverDesigner.
    The interface in the Burn Label window and the process for creating a label work on the same principle as Nero CoverDesigner. Please see the Nero CoverDesigner user manual for full instructions on how to make professional looking covers and labels.

1. If you want to change the area in which the label is printed, change the print area accordingly using the text boxes Inner Radius and Width.
    2. If you want to view or change the print properties:
    1. Click on the Change button.
      • The LabelFlash(TM) Print Properties window is opened.
    1. If you want to change the printing quality, select a quality level from the Print quality profile drop-down menu.
    2. If you select the User defined entry from the Print quality profile drop-down menu, you can change the contrast level and the rotation speed.
    3. Click on the OK button.
      • The LabelFlash(TM) Print Properties window is closed and the changes accepted.
    1. Click on the Burn button.
      • The labeling procedure starts and the LabelFlash(TM) - printing or DiscT@2(TM) - printing window is opened. The window shows you the estimated printing time and the print progress. When printing is complete, a dialog box opens informing you about the successful print process.
    1. Click on OK.
      • The dialog box is closed and the disc ejected.
        • You have successfully printed a label.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •